MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

Oferujemy panele fotowoltaiczne czołowych firm Q-CELLS, SHARP, JA SOLAR, SELFA. Na panele obowiązuje gwarancja producenta opiewająca na 10 lat w wypadku produktu, zaś 25 lat w wypadku mocy wyjściowej.

SYSTEMY MOCOWAŃ

Bazujemy na systemach mocowań paneli fotowoltaicznych firmy CORAB. Jest to Polski producent posiadający w swojej ofercie systemy montażowe do wszystkich rodzajów pokrycia dachów skośnych, płaskich oraz systemów wolnostojących. Komponenty dachowe firmy CORAB spełniają najwyższe europejskie standardy.

INWERTERY (FALOWNIKI)

Oferujemy inwertery, inaczej urządzenia elektroniczne umożliwiające sterowanie systemem fotowoltaicznym. Głównym zadaniem urządzenia jest konwersja prądu stałego, który wytwarzany jest przez system fotowoltaiczny na energię prądu przemiennego. Dzięki uzyskaniu odpowiednich parametrów energii, można nią zasilić urządzenia elektryczne i sieci elektroenergetyczne. W ofercie posiadamy falowniki takich firm jak: SolarEdge, GOODWE, SOFARSOLAR, SKYMAX.

MAGAZYNY ENERGII

Magazyn energii pozwala na składowanie pozyskanej energii z systemu fotowoltaicznego. Dzięki systemom magazynowania energii możemy gromadzić prąd, który może być wykorzystywany stale, nawet w czasie gdy odnawialne źródło nie dostarcza energii. Proponowane przez naszą firmę Magazyny energii to: LG Chem i firma BYD.