O FIRMIE

Firma Elsolid świadczy również usługi w obszarze doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych. Dzięki wyspecjalizowanej i doświadczonej ekipie monterskiej (składającej się z pracowników branży projektowej, elektroenergetycznej i dekarskiej) potrafimy dokładnie określić szczegóły i rozwiązania podczas tworzenia całej instalacji. Zwracamy znaczącą uwagę na montaż paneli pod kątem bezpieczeństwa i trwałości w różnych warunkach zarówno tych atmosferycznych jak i obciążeniowych.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, z największą starannością dobieramy odpowiednią instalację w zależności od potrzeb. Dzięki odpowiednim programom potrafimy ocenić każdy projekt indywidualnie od strony technicznej oraz ekonomicznej.

Posiadamy wykształcenie kierunkowe elektryczne, uprawnienia budowlane bez ograniczeń oraz wszystkie niezbędne świadectwa kwalifikacyjne. Ponadto biorąc na bieżąco udział w szkoleniach i warsztatach posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających kompetencje pracowników naszego zespołu w zakresie montażu, obsługi i eksploatacji instalacji fotowoltaicznych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala sprostać najtrudniejszym zadaniom. Jesteśmy elastyczni dopasowując standardy prac oraz ich terminowość i postęp do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wykonane przez nas prace zawsze objęte są wieloletnimi gwarancjami.

Zapewniamy bezpłatną wycenę i fachowe doradztwo.

Istniejemy na rynku od 2007 roku.